Bespaar 19%
op uw zilver investering.

met BTW vrij zilver

Zilverprijs
848.15 €/ kg
-0.76
-0.09%

Btw-vrij zilver

GoldRepublic maakt het mogelijk om BTW-vrij zilver aan te kopen. Het aangekochte zilver wordt geleverd en opgeslagen in een douane-entrepot in Zwitserland of Frankfurt. Op deze manier kan nu ook de particuliere belegger direct profiteren van 19% besparing op de aankoop van fysiek zilver.

Btw op zilver
Zilver dat binnen de EU aangekocht en geleverd wordt, wordt gezien als grondstof en is daarom belast met 19%. GoldRepublic maakt het nu mogelijk om zilver vrij van BTW aan te kopen en te laten leveren binnen een douane-entrepot in Zwitserland en Frankfurt. Er wordt in dit geval geen BTW op zilver in rekening gebracht zolang u het zilver niet fysiek laat uitleveren. Fysiek goud dat is aangekocht voor beleggingsdoeleinden en geleverd wordt binnen de EU, is vrijgesteld van BTW.

Opslag btw-vrij zilver
Het BTW-vrije zilver wordt na levering binnen het douane-entrepot verzekerd opgeslagen in een professionele en gecertificeerde kluis van VIAMAT in Zwitserland en Frankfurt. VIAMAT is één van de wereldmarktleiders in waardetransport en waardematerialen opslag en beheert kluizen in Noord- en Zuid Amerika, Europa en het Verre Oosten. Uw edelmetaal wordt beveiligd door VIAMAT’s uitvoerige veiligheidsprocedures en maatregelen en is extern verzekerd.

Terugkoopgarantie
Op het BTW-vrij zilver, dat ligt opgeslagen in het douane entrepot, geeft GoldRepublic een terugkoopgarantie. Zilver kopen bij GoldRepublic is dus zeer voordelig omdat het is vrijgesteld van BTW, en na het online plaatsen van een verkooporder kunt u uw zilver eenvoudig weer terugverkopen aan GoldRepublic.

Wat zijn de kosten
Naast de reguliere transactiekosten, worden alleen op het moment van aankoop van BTW-vrij zilver in het douane entrepot eenmalig handelingskosten in rekening gebracht. De kosten voor opslag- en verzekering van BTW-vrij zilver in de kluis in Zwitserland en Frankfurt zijn gelijk aan de opslagkosten in Nederland. Zodra u het zilver fysiek laat uitleveren dient u wel rekening te houden met af te dragen BTW. De hoogte van de af te dragen BTW op zilver wordt berekend over de waarde van het zilver op het moment van uitlevering.


Stuur pagina door