X
GoldRepublic
View

China, sleutel tot succes

2 mei 2014

Goud- en zilverprijzen zijn afgelopen jaar aanzienlijk gedaald en balanceren op dit moment rond het laagste punt in 4 jaar tijd. Terwijl papiergoud de koude schouder toegewezen krijgt van westerse beleggers weten ze in het oosten niet hoe snel ze hun handen op fysiek goud kunnen leggen. Ondanks dat we nog steeds niet exact weten hoeveel goud China inmiddels in het bezit heeft, is het geen gehei... »

Nadine Smeding

Een welverdiende ode aan platina

25 april 2014

Afgelopen maanden stonden veelal in het teken van de huidige zorgwekkende economische ontwikkelingen wereldwijd. Teveel misschien, maar misschien ook niet. Onze zorgen zijn immers groot: de steeds erger wordende onrust in Oekraïne, voortdurende valutacrisis, de dollar die zich op glad ijs bevindt, de groeiende vertrouwenscrisis in de VS met een grote kans op sterk dalende markten, ...... »

Nadine Smeding

Markten nog lang niet uit gevarenzone

18 april 2014

De valutacrisis duurt voort. Koersen van opkomende landen staan onder druk, omdat door de stijgende rente elders in de wereld beleggers hun geld weghalen en in dollars zijn gaan investeren. Het is een normaal proces als renteverschillen groter worden. Het is ook het gevolg van tapering. De... »

Nadine Smeding

Waar gaan beleggers heen met hun geld?

11 april 2014

De verkoopgolf die gisteren over de Nasdaq en de hippe IT-aandelen rolden, treft inmiddels ook de Europese beurzen. Beleggers deden hun aandelen van de hand na de grove verkoopgolf op Wall Street en de negatieve stemming in Azië. Er wordt al enige tijd gewaarschuwd voor een grote verkoopgolf. Toch was het enigszins verassend te noemen hoe fel de koersen met name in de VS omlaag zijn geschoten... »

Nadine Smeding

1 | ... | 154 | 155 | 156 | ... | 178